Zakres badań

 1. Wizyty, badania i konsultacje z zakresu ginekologii, położnictwa i onkologii ginekologicznej.
 2. Profesjonalne prowadzenie ciąży.
 3. Badania prenatalne (USG prenatalne + Test PAPP-A, Test Potrójny, Test Zintegrowany).
 4. USG przezbrzuszne i przezpochwowe (ginekologiczne i położnicze). Badania wykonuję stosując nowoczesny sprzęt (Color Doppler, PW, 3D).
 5. Nagrywanie filmów i obrazów USG na płyty DVD *.
 6. Badanie piersi.
 7. Zakładanie implantu antykoncepcyjnego – Implanon NXT.
 8. Cytologia ( profesjonalna ocena onkologiczna w systemie BETHESDA).
 9. Badania mikrobiologiczne pochwy – posiewy z antybiogramem w kierunku bakterii tlenowych, beztlenowych, grzybów, rzęsistka pochwowego z oznaczeniem pH pochwy.
 10. Badania mikrobiologiczne w kierunku Mycoplasm, Ureaplasm, Chlamydii.
 11. Badania w kierunku obecności wirusa HPV – wykonywane nowoczesnymi metodami genetycznymi. Oznaczam wszystkie typy wirusa nisko, średnio i wysokoonkogenne.
 12. Szczepienia zabezpieczające przed zakażeniem wirusem HPV (Brodawczaka ludzkiego) – profesjonalna szczepionka jest dostępna u mnie w gabinecie.
 13. Badania genetyczne w kierunku obciążenia genetycznego niektórymi chorobami nowotworowymi np. rakiem piersi i jajników. Badania te są wykonywane bezboleśnie i nieinwazyjnie (wymaz z wewnętrznej części policzka).
 14. Drobne zabiegi diagnostyczne i lecznicze:
 • leczenie nadżerek (elektrokoagulacja, kriokoagulacja, laseroterapia),
 • wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy,
 • wycinki z szyjki macicy,
 • ukręcenie polipa szyjkowego,
 • wycinki ze sromu,
 • inne.

Zapewniam ciągłość opieki medycznej zarówno w zakresie operacyjnym jak i okołoporodowym w szpitalu w Nowej Soli, w którym pracuję na stanowisku zastępcy Ordynatora, gdzie wykonywane są wszystkie zabiegi operacyjne z zakresu ginekologii i położnictwa.

* Badania USG wykonuję stosując nowoczesny sprzęt. Podczas badania możecie Państwo oglądać obraz USG. Proponuję również nagranie obrazów ultrasonograficznych Waszego oczekiwanego dziecka. Obrazy nagrywane są na płyty DVD, dostępne u mnie w gabinecie.